Заробляти граючи в покер онлайн — міф чи реальність?

587

Багато людей у наш час пильно вивчає всілякі сайти, книги, блоги, онлайн уроки, і тільки для того, щоб збагнути глибокі знання в області заробітку в інтернеті. Їх наполегливість, природно, гідна похвали, але ці люди не розуміють, що для досягнення результату необхідно проявляти наполегливість у вивченні всього одного напрямку заробітку, який виявиться найбільш прийнятним. Так, наприклад, хто вивчає копірайтинг, інший створення сайтів. Також сьогодні великої популярності набирає заробіток в грі покер. Але чи це можливо?

Покер — це унікальна карткова гра, згадки про яку були ще 450 років тому. Це говорить про те, що гра, хоча на перший погляд і не посмеешь так сказати, дуже складна, а за ці п’ять століть вона досягла своєї досконалості. Але, незважаючи на складність, в цій грі можна заробляти і досить непогані гроші. І для цього, звичайно, потрібні наполегливість і завзятість. Так, у покері, як і в інших видах заробітку, немає місця ліні.

І так, для того ,щоб навчитися заробляти гроші, граючи в покер, кожному новачкові знадобиться:

— ознайомитися досконало з правилами гри;

— вивчити напам’ять всі покерні комбінації;

— вивчити групи стартових рук;

— вивчити всі джерела, де згадується про психології покеру.

Розглянемо кожен пункт окремо.

Вивчити правила. Цей пункт є базовим для освоєння гри в покер. Тут кожен для себе освоїть основний принцип — виграє той, хто забирає основний банк, при цьому, зібравши більш значущу комбінацію карт, ніж суперник. Але здійснити це набагато складніше, ніж написати.

Вивчити комбінації. В покері знання комбінацій передбачає саме не тупу зубрешку, а глибоке розуміння. Хороші гравці повинні моментально визначати не тільки значимість своєї руки на даному етапі, але і її потенціал на наступних колах торгів.

Зарабатывать играя в покер онлайн - миф или реальность?

Стартові руки. За допомогою знань про стартових руках, гравець визначає свої шанси на перемогу ще до початку торгів.

Зарабатывать играя в покер онлайн - миф или реальность?

Психологія. Це самий важливий і трудомісткий процес у вивченні гри в покер. Багато гравців майже не приділяють уваги настільки важливою, невід’ємною частиною покеру, в результаті чого втрачають великі гроші. Такі гравці наполегливо намагаються навчитися «читати руки» власних суперників, «виходити з тилта», але всього цього їм не досягти без залізобетонних знань в області психології. Пізнавши всю глибину психології покеру, гравець зможе управляти не тільки своєю грою, але і грою своїх суперників. Ось тоді заробіток в грі покер онлайн перетвориться з міфу в реальність.