6 причин розлюбити ваш блог

4881

Всім привіт! Відвідуючи сторінки різних сайтів (реферали часто підкидають), можна побачити деякі речі, які дуже часто дратують. До того дратують, що хочеться кричати про це! Причин цього кілька:
1. Спливаючі вікна або реклама різного роду. Вони можуть ховатися під якимись програмами або їх оновленнями, повідомленнями або розіграшами і т. д. Все це сильно дратує. Немає бажання повертатися на такий сайт. Ще ненавиджу, коли при натисканні на посилання, одночасно відкривається інша сторінка з якоюсь рекламою. Люди! Прошу вас, не робіть так на своєму блозі.
2. Не форматований текст. Багато хто про це просто не думають. А текст є головним інструментом на Вашому блозі. Основні елементи, які повинні враховуватися при форматуванні тексту: заголовки, абзаци, списки, жирний шрифт або курсив, посилання, цитати. Пишіть читабельні статті для свого сайту. Не лінуйтеся додавати зображення або відео за тематикою.
3. Правильно оформіть сторінку зворотнього зв’язку. Розмістіть на ній Ваші контактні дані: e-mail, skype, icq, контактні телефони. Надайте користувачеві можливість звернутися до Вас, якщо в цьому виникне необхідність. В іншому разі не буде зворотного зв’язку і людина змінить своє ставлення до блогу.
4. Автоматичне включення музичного програвача. О, як прикольно! Особливо, якщо переглядаєш сайт в навушниках і забув зменшити гучність. До того ж, ця «музика» уповільнює завантаження сайту і я такі сайти відразу закриваю. Ще «краще» зробити виключення програвача де-небудь внизу в куточку, щоб відвідувач пошукав помучився. Це теж дуже дратує.
5. Написання статей для пошуковиків. Пошукові системи давно мають можливість стежити за поведінкою людини і, якщо він не буде затримуватися на сторінці, то пошуковики будуть опускати Ваш сайт в пошуковій видачі. Так що пишіть тексти для людей, а не для пошукових систем.
6. Ну і самий «цимус» — це коли намагаєшся піти з сайту, в якому присутні всі 5 попередніх пунктів, а тобі відкривають вікно, в якому пишуть, що ви втрачаєте таку-то ексклюзивну можливість покидаючи сайт, але ще не пізно повернутися!!! Ага, зараз, тільки шнурки зав’яжу ??
Уникайте таких помилок, які змусять людей розлюбити Ваш блог.