Чи можна заробити на Спам?

912

Кожен з нас практично щодня отримує на електронну пошту або телефон листи з різними пропозиціями рекламного характеру і т. д. Проводиться така розсилка з допомогою спеціальних програм — спам-роботів. Метою таких програм є не засмічення непотрібною інформацією сайтів, пошти і пам’яті телефону, а розміщення рекламної та іншої інформації і різних посилань на інший ресурс, причому інформація надсилається особам, які не висловили бажання її одержувати. Виявляється з допомогою спам-роботів можна непогано заробити. Як це діє?

До одного з найбільш поширених видів спаму слід віднести рекламу. Що стосується сумлінних виробників, то використання для рекламних цілей такого методу обумовлено наступними суттєвими плюсами: малі витрати і широке охоплення клієнтів. Як наслідок – збільшення продажів. Однак, оскільки покупці часто негативно ставляться до такого виду інформування, кількість виробників, які користуються таким методів, з кожним днем скорочується. Що стосується рекламації нелегальної продукції, то такий метод єдино можливий. Крім того за допомогою спаму може бути поширена антиреклама компаніями-конкурентами. У будь-якому випадку, такий метод явно приносить прибуток.

Спам-роботів — ідеальний засіб для шахрайства в мережі Інтернет. Причому широта їх застосування безмежна, починаючи від різних листів, які інформують про виявлення у Вас далекого родича, який залишив Вам величезну спадщину, або повідомленнями про блокування Ваших сторінок в соціальних мережах і закінчуючи нібито офіційними листами від банків з вимогою повідомлення номерів кредитних карток і рахунків (фішинг). У всіх випадках, такі листи інформують про необхідність перерахування будь-якої грошової суми на вказаний номер рахунку. Повірте, знайдеться достатня кількість довірливих громадян, за рахунок яких шахраї зможуть непогано заробити за допомогою спам-роботів.

З урахуванням вищевикладеного стає зрозуміло, що заробити за допомогою спам-роботів реально. А громадянам треба бути пильним при отриманні будь-якого роду розсильних листів і розумно реагувати на їх утримання.