Інтернет-лохотрон по Абакански

585

Всім привіт! Продовжують надходити вісті з полів інтернет-лохотронів. На цей раз з Абакана. Там в поліцію звернулося близько двох десятків людей, які стали жертвами інтернет-шахраїв і постраждали на різні суми від 30 до 700 тис. рублів.

З результатів, проведеного поліцейськими розслідування стало ясно, що всі вони намагалися знайти швидкий заробіток в інтернеті та добровільно перераховували гроші на рахунок якоїсь фірми. Схема була така: для отримання доходу необхідно було зареєструватися за 5,5 тис. рублів на сайті ТОВ «Мар-Партнер» і купити пакет електронних анкет, після цього, відповідаючи на питання, учасники отримували якісь бонуси — електронні платіжні знаки. На ці бонуси можна було придбати ще опитувальники, в необмеженій кількості і якщо бонусів не вистачало учасник доплачував реальними грошима. Існувала також і реферальная система (бонуси за нових залучених учасників).

Організатори афери обіцяли в будь-який момент перевести в готівку електронні бонуси реальними грошима, але ніхто з учасників цього не зміг зробити. Для їх заспокоєння шахраї заявили, що всі гроші пішли на дуже вигідний проект — будівництво розважально-готельного комплексу в Краснодарському краї. Кожному з учасників інтернет-проекту пропонувалося придбати одну акцію, цього шалено прибуткового бізнесу, всього за 25 тис. рублів. Тут вже люди зрозуміли, що їх просто розводять і пішли в поліцію.

В даний час офіс ТОВ «Мар-Партнер» закритий, організатори перебувають під слідством. Однак, це не означає, що даним способом «легкого відбирання грошей у населення» не скористаються інші інтернет-шахраї!

Будьте пильні! Насправді, досить дивно, що люди, які пережили «лихі дев’яності» з їх пірамідами, лохотронами та іншими аферами, знову потрапляють у «пастку» до шахраїв. Дуже обережно ставитеся до всяких швидким і дуже дохідним заробітків, які пропонує інтернет. А якщо перед початком роботи вам самим пропонується заплатити гроші за матеріал, за оформлення тощо, то біжіть від такого роботодавця — 99,9% це обман і чергова афера.