Ксеомин що це

2-16-2021
Ксеомин що це

Ксеомін – не єдиний ботулотоксин, застосовуваний в косметології, у нього є аналоги ботокс і диспорт. Спершу хочемо вам порекомендувати ксеомин Киев по гарній ціні. Головна відмінність препарату xeomin полягає в більш чистому складі і екологічному транспортуванні.

Препарат звільнений від комплексоутворюючих білків, що зменшує негативну реакцію з боку імунної системи і знижує ймовірність розвитку алергії, набряків.ризик появи антитіл і, відповідно, «звикання» до повторних ін’єкцій також дуже низький.

Ін’єкції для обличчя ксеомін володіють наступними перевагами:

Переваги ксеоміну можуть проявитися тільки в тому випадку, якщо ін’єкції робить професіонал. У venus clinic працюють лікарі з багаторічним досвідом, розумінням механізму дії нейротоксину, які пройшли спеціальну підготовку.

Уколи ксеоміна робляться в таких цілях:

Обробка однієї зони займає близько 10 хвилин. Вдаватися до ін’єкцій ксеоміну (xeomin) можна з 25-30 років, коли мімічні зморшки знаходяться у фазі активного формування. Після 45 років уколи ботулотоксину рекомендується робити в складі комплексної омолоджуючої програми.

Ін’єкції ботулотоксину не проводяться в таких випадках:

Перед процедурою наш фахівець розповість про всі протипоказання, а також про те, як підготуватися до сеансу.

Попередньо лікар проводить візуальний огляд пацієнта, 3d-діагностику шкіри на апараті vectra, збирає анамнез, уточнює дані про наявність алергії, прийнятих препаратах, раніше проведених процедурах, пр.це дозволяє підібрати правильне дозування і позначити зони уколів.

За 2-3 дні до процедури пацієнту слід відмовитися від алкоголю, прийому лікарських засобів, що впливають на згортання крові, відвідування солярію, лазні, сауни.

Сеанс проходить наступним чином:

Перед уколами ксеоміна детально розкажіть лікарю про прийняті препарати і строго дотримуйтесь його рекомендації після процедури.

У нашій клініці дотримуються європейських протоколів проведення ботулінотерапії, ми використовуємо тільки сертифіковані, що пройшли реєстрацію і дозволені в росії препарати.

Після ін’єкцій ксеоміну необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

Дотримання цих рекомендацій дозволить насолодитися результатами процедури і знизить ризик розвитку побічних ефектів.

Ксеомін починає діяти через 2-7 днів після уколів. Пік терапевтичного ефекту настає зазвичай після 2 тижнів.

Ефект від ін’єкцій зберігається від 3 до 10 місяців. Потім скорочення м’язів відновлюється. Зв’язування нейротоксину-процес незворотний, але так як відбувається зростання нових нервових закінчень і створюються нові нервово-м’язові з’єднання ефект від уколів ксеоміна завжди тимчасовий.

У venus clinic уколи ксеоміну проводяться як окрема процедура або в рамках комплексної anti-age програми. Вартість послуги залежить від того, скільки одиниць препарату необхідно ввести пацієнту.

Для корекції «гусячих лапок» потрібно від 10 од., на лоб йде від 15 од. Це усереднені показники, в кожному випадку кількість препарату індивідуально.