Морські контейнерні перевезення

7-14-2020

 

Морські вантажоперевезення – найдавніший спосіб транспортування в світі. Незважаючи на сучасні альтернативні варіанти авіа, автомобільного та інших видів транспорту, перевезення по воді, як і раніше, залишаються вибором багатьох, в тому числі і передових країн. Так, перевезення вантажів здійснюються по воді США або Великобританією. Для Японії, Австралії, Нової Зеландії морське транспортування – ключова галузь в економіці, підтримує зв’язок з іншим світом. Доставляти вантажі по морю вигідно, так як більша частина держав світу має робочі морські порти, у тому числі у Китаю. Також хочемо порекомендувати почитати про   http://novanews.com.ua/novosti-partnerov/uslugi/17439-aktualnost-morskih-konteynernyh-perevozok.html

Особливості морської вантажоперевезення

Вантажоперевезення морем  здійснюється в наступних варіантах:

1. Транспортування продукції навалом – сюди входить перевезення вугілля, зерна і руд.

2. Транспортування наливних вантажів. Сюди включається перевезення нафти і нафтопродуктів, товари або сировину для хімічної продукції.

3. Транспортування контейнерна.

4. Транспортування габаритних важких вантажів.У спеціалізованій компанії обов’язково підберуть судно, що підходить для перевезення вантажів клієнта і відповідати міжнародним вимогам. Судно підбирається за габаритами і типу судноплавства. Так, судно для перевезення вантажів в трамповому або лінійному судноплавстві. В рамках лінійного судноплавства корабель рухається за розкладом з наперед заданими в ньому портами. Вантаж приймається в рамках типового контракту. 

При виборі судна враховуються:

  • габарити;
  • вантажопідйомність;
  • місткість приміщень;
  • чиста місткість (показник корисного простору, комерційний об’єм корабля);
  • рівень води, що витісняється судном.

Мінімальна вантажопідйомність у суховантажу – до 50 тисяч тонн. Краща вантажопідйомність у танкера – понад 300 тисяч тонн.Контейнеровози призначаються для переміщення стандартних за габаритами вантажів. У них простора палубна площа відкритого типу. Під палубою заховані трюми. Трюми – спеціальні приміщення, розташовані вертикально. В трюмах встановлені кріплення, направляючі і правильно розміщують контейнери.

Переваги контейнерних перевезень морем

Корабель контейнеровоз доставить вантаж в надійному металевому контейнері в строк. Вантаж, навіть якщо відстань обчислюється тисячами кілометрів, доставляється до дверей” завдяки співпраці з автомобільними і залізничними компаніями.Морські перевезення вантажів в контейнерах – економічний вид транспортування. Він актуальний на внутрішньому і міжнародному ринку. Доставка по воді – відповідний спосіб зберегти вантаж в тарі, яку запропонував виробник або забажав замовник. Крім того, морські перевезення вантажів в контейнерах зменшують терміни доставки вантажу і транспортні витрати.