Основні різновиди друкованої промисловості.

5-14-2018

Основні різновиди друкованої промисловості.
Форми високого друку виготовляються з твердого сплаву або фотополімеру. Флексографія – сьогодні основний вид промислової високою ротаційного друку. Являє собою прямий друк швидковисихаючими рідкими фарбами, закрепляющимися на різних (частіше — гнучких) матеріалах, з використанням еластичних друкарських форм, які можуть бути встановлені на формних циліндрах з різною довжиною кола. Ліногравюра – ручний спосіб виготовлення форм високого друку на лінолеумі або схожих з ним матеріалах. Ксилографія – (від грец. хylon – дерево і grapho – пишу, малюю), гравюра на дереві, один з видів гравюри. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать на пвх киев.
Друкована форма (кліше) виконується ручним гравіюванням. Зображення в ксилографії друкується з плоскої поверхні дерев’яної дошки, покритої фарбою, від якої вільні поглиблення, вирізані між елементами зображення. Форми, виготовлені способом ксилографії, витримують до 15 тисяч відбитків. Спосіб друку з використанням друкарської форми, на якій друкуючі елементи втоплені по відношенню до пробільних. Друкована форма опускається у воду. Розбухаючи, чорнило піднімають лежать над ними частинки грунту, які легко знімаються і оголюють метал.
В результаті травлення отримують гравюру, що нагадує начерк рисунок пером або пензлем. Винайдений французьким художником XVIII в. Ж. Б. Лепренсом. Зображення наноситься прямо на дошку пензлем, змоченою кислотою; при друкуванні фарба набивається в витравлені поглиблення. Для гравюри, виконаної в техніці м’якого лаку, характерний мальовничий, зернистий штрих, передає специфіку малюнка олівцем або вугіллям. італ.