Поздоровлення в прозі старшого брата з днем народження

510

На цій сторінці знайдете поздоровлення в прозі старшого брата з днем народження. Порадуйте свого братика, виберіть у нас короткі і жартівливі тексти побажання до Дня Народження. Прикольні поздоровлення для брата своїми словами.
***

Братику мій, ти завжди був для мене наставником, бо тебе угораздило народитися на кілька років раніше за мене. Мені завжди було важко з цим змиритися, тому що мені хотілося не просто виконувати твої нескінченні прохання, але й самому іноді просити тебе про що-небудь. Сьогодні в такий чудовий святковий день я хочу сказати, що ти дійсно дорога для мене людина, тому що я завжди брав з тебе приклад. А ще я дивився на те, що ти робиш, щоб не повторюватися, тому що мама не завжди хвалила тебе за ці витівки. Напевно, саме тому мені влітало не так часто, як тобі. Нехай це свято пройде в крутому і піднесеному настрої, нехай буде сповнений яскравих подій та усього найкращого. Сподіваюся, що тобі подарують багато подарунків, які тобі не потрібні будуть, тому що я зможу забрати їх собі. Крутого дня тобі!

***

Хочу привітати з Днем народження свого брата, який народився на кілька років раніше, ніж я. Саме тому мені доводиться часом навіть підкорятися твоїх прохань, які ти називаєш наказами. Братику, насправді, ти є для мене прикладом у всьому, тому що ти багато часу присвячуєш сім’ї, багато сил віддаєш для того, щоб розвинути свої професійні якості і добитися підвищення на роботі. Зізнаюся, що іноді мені хочеться, щоб ти раніше приходив з роботи, тому що мені з тобою подобається розмовляти на різні теми. Звичайно, в чому я набагато розумніший за тебе, але не буду зараз звеличувати себе. Я, звичайно, жартую! Але ти навіть не сумнівайся в тому, що ти є найдорожчою людиною для мене. Я рівняюся на тебе, беру з тебе приклад, тому що ти – чудовий братик. Зі святом!

***

Сьогодні в нашому домі свято, тому що в цей день колись давно народився мій старший брат, якого ми всі хочемо привітати. Я зі свого боку хочу побажати тобі лише здоров’я, тому що ти у нас є дуже енергійним і активним людиною, який більшу частину свого часу присвячує активним видам спорту. Мені навіть часом буває страшно за тебе, тому що ти просто не жалієш себе. Але зате ти рідко буваєш вдома, а значить, що я можу жити в твоїй кімнаті, яка чомусь більше моєї. А ще я можу користуватися твоїми речами. Сподіваюся, що ти мене не вб’єш за це, тому що я завжди кладу на місце. Ну а якщо серйозно, то я хочу побажати тобі ще і виконання всіх твоїх бажань. Особливо того бажання, яке пов’язане з якнайшвидшим твоїм переїздом в свою власну квартиру. А ми будемо приїжджати до тебе в гості раз у місяць, йде?

***

Сьогодні у мого старшого брата знаменна подія, тому що він став ще на рік старше, а це значить, що на цілий рік ближче до своєї головної мрії. Не буду говорити про цю мрію вголос, тому що мені невигідно, щоб вона не збувалася. Я бажаю тобі удачі у всіх твоїх справах і у всіх починаннях, які пов’язані з навчанням, так і з роботою. Ну і найголовніше для тебе зараз – особисте життя. Тому хочу побажати, щоб твоя друга половинка як можна швидше знайшла тебе. Сподіваюся, що тоді ти будеш побільше часу проводити поза домом, а значить, що у мене буде більше вільного часу. З святом тебе, мій любий братику! Нехай цей день принесе тобі стільки радості і щастя, скільки є в цьому світі. Нехай батьки менше лають тебе, а потім ти починаєш лаяти мене. Зі святом, мій чудовий брательник.

***

Сьогодні з ранку в нашому домі чути крики мого старшого братика, який, мабуть, безмірно радий наступу свого Дня народження. Братик, я за тебе теж радий, але все ж сподівався, що ти дозволиш нам виспатися. Зараз я хочу побажати тобі міцного здоров’я, яке буде постійно перебувати з тобою. Ще хочу побажати тобі багато нових крутих емоцій, вражень і знайомств, які отримаєш за цей рік. Нехай цей День народження запам’ятається тобі на все життя. Вже я постараюся зробити для цього все, що тільки можливо і навіть неможливо. Мені хочеться, щоб ти відпочив за цей день, набрався сил і розважився від усієї душі. А ще я сподіваюся, що батьки будуть як можна рідше лаяти тебе за запізнення, за неправильну поведінку. Ну а я постараюся заступатися за тебе, тому що ти все-таки мій рідний братик. Старших треба поважати, а я саме це і буду робити.

***

Сьогодні свято у мого старшого брата, якого я часом люблю, часом боюся, а часом навіть остерігаюся. Братику, хочу привітати тебе з твоїм святом, а також побажати тобі крутого настрою. Ти у нас працьовитий чоловік, який багато часу проводить на роботі, а значить, що тобі необхідно побажати здоров’я, гарного настрою і більше вихідних днів. Хоча на вихідних ти зазвичай зависаєш будинку, а це в свою чергу не особливо вигідно для мене. Нехай твоє свято пройде саме так, як ти того хочеш. Ну а я постараюся не з’являтися на твоєму святі, а то ти будеш мене уявляти, як свого маленького братика. Сьогодні твій день, а значить, що все повинно бути так, як ти сам того бажаєш. Вдалого святкового дня тобі і крутого проведення часу. Ми всі вітаємо тебе і бажаємо тільки радості і щастя.

***

Хочу привітати з Днем народження свого найулюбленішого і вельмишановного старшого брата. Я знаю, що тобі подобається, коли тебе так називають, тому сьогодні це слово «вельмишановний» ще кілька разів прозвучить в нашому домі. Я хочу побажати тобі міцного здоров’я і всього найкращого і крутого, що тільки можна знайти в цьому житті. Знай, що я не просто поважаю тебе, а ще й пишаюся тобою, тому що знаю, який ти цілеспрямований і працьовитий. Ти багато часу проводиш на роботі, вдосконалюєш свої професійні навички. Ти намагаєшся досягти найвищого рівня, а значить, що заслуговуєш на повагу і захоплення. Вдалого святкового дня тобі, дорогий братику! Знай, що я іноді все ж намагаюся брати з тебе приклад. Ти крутий брат, який вміє підтримувати і допомагати в самих різних випадках.

***

***

Прикольні привітання з днем народження брату на телефон