Прикольні поздоровлення коханому своїми словами

547

У нас можна знайти прикольні поздоровлення коханому своїми словами. Здивуйте свого коханого хлопця, виберіть у нас блискучі і добрі слова привітання до Дня Народження. Самі прикольні своїми слова привітання для коханого.
***

Кохання, насправді, така складна, але шалено приємна штука. Ось кілька років тому в цей день я знайшла цю любов, причому він ще і відзначав своє свято. Сьогодні у тебе День рожденьице, який для нас дуже багато значить. Мій любимочка, вітаю тебе від усього серця твоїм днем. Я хочу побажати тобі успіхів та удачі у всьому. Ти в мене такий працьовитий, такий цілеспрямований та відповідальний, що тобі нічого не варто досягти всіх своїх цілей. Нехай ніщо тебе не лякає, тому що це все не здатне вивести тебе з ладу. Мені дуже подобається те, що ти такий активний і енергійний. Але все ж я вважаю, що іноді тобі потрібно відпочивати і розслаблятися, тому просто вимагаю, щоб ти завжди лягав спати раніше, а то ти ніколи не можеш нормально виспатися. З святом тебе, мій дорогий і улюблений. Ти в мене найкращий.

***

Я так рада, що настав День народження мого улюбленого молодої людини, тому що саме сьогодні він зможе, нарешті, відпочити і розслабитися. Я дивлюся на тебе і розумію, що ти дійсно вмієш домагатися свого. Крім того, ти не боїшся докладати всі зусилля, ризикувати або шукати виходи із, здавалося б, безвихідних ситуацій. Мені здається, що тебе просто неможливо зламати. Я ніколи не перестану тобою захоплюватися, мій любимка! Ми з тобою так довго разом, тому я вже встигла безліч раз переконатися в тому, що ти неймовірно сильний і мужній чоловік, який не боїться труднощів. Повір, що не кожен чоловік може похвалитися такими якостями. Я вітаю тебе, мій любимочка! Хочу побажати тобі, напевно, тільки здоров’я, тому що все інше буде, якщо буде здоров’я. Зі святом!

***

Хочу привітати одне нереально крутого хлопця, з яким я зустрічаюся вже довгий час. Для мене ця людина є просто унікальним, тому що в ньому поєднуються найрізноманітніші риси характеру. Він вміє бути добрим, але в той же час не забуває про суворість. Поруч з ним я відчуваю себе самої впевненою в собі дівчиною. Я вітаю тебе, мій любимочка! Побажати тобі хочу лише здоров’я, тому як все інше ти збираєшся досягти сам. Я впевнена, що ти досягнеш найбільш значних висот, найвищих досягнень. Ти в мене самий найкращий і самий чудовий хлопець, який з кожним днем робимо і мене все крутіше і крутіше. Нехай все твоє життя буде йти тільки лише за твоїм сценарієм, а з фантазією у тебе все в порядку. З святом тебе, мій лапулечка! Навіть не сумнівайся, що все буде так, як ти хочеш.

***

Лапуля мій, я вітаю тебе з святом! Ти пам’ятаєш день нашого знайомства? Особисто мені до цих пір соромно за мою поведінку. Але зізнаюся зараз, що тоді ти мені одразу сподобався, тому я навіть не знала, як себе вести. Сподіваюся, що я не зіпсувала перше враження. Але я рада, що через якийсь незначний час ми знову зустрілися, а з тих пір вже й не розлучалися. Я хочу привітати тебе, мій лапуля, зі святом! Ти в мене просто такий хороший, що іноді я сама собі починаю заздрити. Я впевнена, що твоя подальша життя пройде так, як ти того хочеш. Ще тоді, у день нашого знайомства, ти розповідав своїм друзям про свої плани. Я пам’ятаю, що подумала, що ти робот, тому що стільки всього встигнути ну просто неможливо. Але ти з кожним днем переконуєш мене у зворотному. Я вірю в тебе так, як ніхто не вірить, лапуля.

***

У день нашого знайомства я подумала, що ти, напевно, самозакоханий хлопець, який думає тільки про себе і свою вигоду. Як же я помилялася. Ми почали зустрічатися через кілька місяців після того дня, і вже в перший день я зрозуміла, що ти не просто вмієш піклуватися про інших, а любиш це робити. Ти просто не можеш пройти повз діточок, тому що любиш грати з ними. Ти вмієш бути корисним для оточуючих. Я вітаю тебе з святом, мій любимка! У твій День народження ти повинен як слід відпочити, повеселитися і розслабитися, тому що попереду стільки роботи і справ, що тобі необхідно набратися енергії та сил. У свою чергу я хочу побажати тобі міцного здоров’я.

***

Хочу привітати мого лапулика з його святом. Ми познайомилися з ним кілька років тому, але зустрічатися почали лише кілька місяців тому. Зараз я вже готова зізнатися, що шкодую, що так пізно дала свою згоду, адже він у мене такий чудовий. Любимка моя, я вітаю тебе з твоїм днем. Знаючи те, наскільки ти у мене цілеспрямований і працьовитий, я можу сказати, що ти і сам можеш все зробити. А значить, що мені слід побажати тобі лише здоров’я. Повір, що важливіше цього просто не може нічого іншого бути. Я хочу, щоб всі твої мрії виконувалися, причому я розумію, що це все можливо, тому що ти вмієш домагатися навіть самого неможливого. Пам’ятай, що твоя друга половинка завжди і в усьому підтримує тебе. Я буду поруч навіть у тому випадку, якщо всі відвернуться від тебе. Вітаю тебе, сонечко!

***

Хочу привітати самого працьовитої людини в цьому світі. Коли ми познайомилися, то він сказав, що нічого крім амбіцій у нього більше немає. Минуло всього кілька років, а він вже встиг практично повністю реалізуватися. Він домігся величезних успіхів у роботі, причому він продовжує придумувати щось цікаве, щоб зробити з цього даний серйозна справа. Я вітаю тебе, мій лапуля! Я навіть не сумніваюся в тому, що ти досягнеш всього самого значного. Ти завжди впевнено йдеш до своєї мети, тому навіть і не думай, що в тебе щось може не вийти. Просто пам’ятай, що коли ти тільки починав, то у тебе взагалі нічого не було. Ти зараз набагато більш сильний і серйозний. Я вітаю тебе з святом і бажаю тобі міцного здоров’я і побільше енергії. Ще стільки всього у тебе попереду. Ми всі тебе підтримуємо, лапуля!

***

***

Прикольні привітання з днем народження коханому на телефон