Важливі принципи коментування в блогах

810

Якщо ви є власником блогу, то коментарі в ньому створюють свіжий контент для ваших відвідувачів. Це новий зміст дає пошуковим системам привід, розмістити вас вище в результатах пошуку.

Якщо коментуєте чужі блоги, є хороші новини для вас. Залишаючи розумні і корисні коментарі на блогах з тематикою, аналогічної вашому сайту, ви можете таким чином залучати цільових відвідувачів. Крім того, ви отримуєте зворотні посилання, які допомагають вашому сайту просуватися в пошукових системах.
Нижче ви знайдете 2 поширених помилок, пов’язаних з коментарями в блогах.

Помилка №1 – не мати зображення в коментарі.
Власнику блогу. Це ваш блог, і всі повинні знати вас. Кожен раз, коли ви відповідаєте на коментарі, люди повинні бачити вашу фотографію або хоча б аватар.
Коментатору блогу. Залишаючи коментарі, і включаючи в них своє зображення, ви збільшує вагу свого коментаря та власний авторитет. Картинка коштує тисячі слів, тому переконайтеся, що співтовариство знає, що це ви. Використовуйте одне і те ж зображення на всіх ресурсах, де ви присутні.

Помилка №2 – коментарі, що не мають сенсу.
Власнику блогу. Будьте обережні зі спамерами, які регулярно залишають коментарі, що не мають сенсу. Єдиним мотивом спамерів є використання вашого блогу для просування своїх товарів та послуг.
Коментатору блогу. Повідомлення, які не мають прямого відношення до вашої ніші, можуть зробити негативний вплив на SEO і не дадуть вам ніякого посилального ваги.

Помилка №3 — не тематичні коментарі.
Власнику блогу. Може вийти так, що коментарі не по темі поста створять контент, який не релевантна «ключовикам» сторінки і знизять її у видачі по просувається запитом.
Коментатору блогу. Особливо нічого не загрожує, крім негативного ставлення оточуючих.

Удачі!