Home Новини Відкриття форуму сайту rabotaidoma.ru

Відкриття форуму сайту rabotaidoma.ru

0
Відкриття форуму сайту rabotaidoma.ru

Tweet

Наш форум запрацював!

Открытие форума сайта rabotaidoma.ru

Доброго всім часу доби! Як кажуть, не пройшло і півроку, з мого поста «Форум сайту» до моменту, коли я можу сміливо оголосити: Ласкаво просимо на новий форум про заробіток в інтернеті на дому! Форум є продовженням сайту rabotaidoma.ru і призначений для інтернет-аудиторії, яка шукає роботу в інтернеті, хоче навчитися заробляти гроші в інтернет або вже має свій бізнес в мережі. Знаходиться він за адресою http://forum.rabotaidoma.ru

Світ інтернету дуже динамічний, а в сфері інтернет заробітку зміни відбуваються майже кожен день. Відкриваються нові проекти, закриваються старі, проводяться різні конкурси, деякі сайти виявляються шахрайськими, виявляються нові способи для заробітку в інтернеті і т. д. і т. п. Як встежити за всіма цими змінами і завжди бути в курсі подій? Кращий варіант – це відвідувати і брати участь в обговореннях на форумах, які присвячені роботі в інтернеті. Для цієї мети був створений форум сайту rabotaidoma.ru.

Які можливості надає вам наш форум:

  • Навчитися заробляти в інтернеті;
  • Познайомитися з новими видами та ідеями заробітку;
  • Поставити запитання та отримати відповіді на них від більш досвідчених форумчан;
  • Дізнатися останні новини про спонсорів, партнерських програмах та інших проектах спрямованих на надання роботи в інтернеті;
  • Більш досвідчені користувачі зможуть набрати собі рефералів в проекти, на яких вони заробляють;
  • Знайти роботодавця і зайнятися фрілансом;
  • Отримати слушні поради по створенню власного сайту і заробітку на ньому.

Крім цього, ви просто можете просто знайти собі цікавого співрозмовника і спілкуватися на ті теми, які вам цікаві.

Для власників своїх сайтів або будь-яких проектів, форум може стати непоганою рекламної майданчиком. Адже якщо ви активно спілкуєтесь і грамотно викладаєте свої думки, то багато хто захоче оцінити ваше творіння.

Хочу звернути вашу увагу, що на форумі заборонена пряма реклама і установка активних посилань, крім спеціально призначених для цього розділів і тем. В даний час розробляються правила форуму — в них буде все докладно описано.

Наш форум дуже молодий і робота по його модернізації та поліпшенню постійно продовжується, якщо у вас є пропозиції щодо відкриття нових категорій або яких-небудь нововведень, то я готовий вислухати ваші побажання, пишіть! Заходьте на форум, реєструйтеся і будемо спілкуватися.