Як майнить криптовалюту

6-27-2020

 

Єдине, що можна було зробити — зібрати клунь на відеокартах і поставити його на балконі або в гаражі. Зараз устаткування ввозиться офіційно з нотифікацією ФСБ і продається з повним ПДВ. Також хочемо порекомендувати почитати про биткоин та криптовалюту на  биткоин форум , тут багато різних відповідей на різні питання .

Але важливо розуміти, що майнінг — непростий вид бізнесу. Крім холодного розрахунку та економічного планування, завжди залишається трохи чарівництва.

Наприклад, приємно, коли намайненные лайткоины за кілька днів перед запланованим висновком у фіат дорожчають на 30%. Але, на жаль, і менш приємні сюрпризи теж трапляються.

Популярна думка, що вигідніше займатися трейдингом, ніж майнингом. Але це набагато більш специфічний вид бізнесу, він вимагає знань фінансових процесів.

Як показує практика, аматорський трейдинг мало кому приносить щось, крім втрати коштів. Майнінг — все-таки більш гарантований дохід.

Звичайно, з ним теж не варто бути занадто самовпевненими. Обчислюючи потенційну прибутковість майнінгу, необхідно враховувати безліч чинників.

  • Хешрейт або, по-простому, потужність пристрою.
  • Нагорода за блок. Вона зменшується в два рази кожні чотири роки. Зараз вона становить 12,5 биткойна.
  • Складність майнінгу, яка залежить від кількості учасників і потужності їх обладнання.
  • Вартість електроенергії.
  • Енергоспоживання пристроїв.
  • Комісія майнінг-пулу. Зазвичай вона становить близько двох відсотків.
  • Вартість биткоина.
  • Зміни складності майнінгу.

Останні два чинники — причина, по якій ніхто не може гарантувати, що ви заробите. Ніхто не знає, скільки буде коштувати биткоин і скільки учасників буде підключено до мережі, наприклад, через тиждень.

Навіть з того, що за останні три роки биткоин виріс на 1460%, не можна робити однозначних прогнозів. Можна говорити тільки про ймовірності.

Як почати майнить в 2019

Спочатку потрібно визначитися з бюджетом. Бажано скласти інвестиційну стратегію на три роки. Обчислити приблизні терміни окупності вкладень допоможуть калькулятори майнінгу, які розраховують прибутковість пристроїв.

Ринок обладнання можна вивчити самостійно або звернутися до експертів, далі необхідно придбати асики, поставити їх на хостинг і завести криптокошелек.