Заробіток в інтернеті, продажу на Авіто

884

Продажу на Авіто

Всім привіт! Сьогодні, поговоримо ще про один спосіб заробітку в інтернеті — заробіток на Авіто. Якщо у вас вдома залежалося багато непоганих, але непотрібних вам речей, то ця інформація буде як ніколи до речі.

Не раз було помічено, що люди бояться викидати старі речі, якими давно не користуються. І незважаючи на те, що ці речі займають пристойне простір, якого так часто не вистачає господиням, вони все ж думають «А раптом знадобиться» і складають непотрібну річ у шафу. Так захламляется квартира, будинок. А адже багато успішні люди навпаки рекомендують позбуватися від непотрібних речей, звільняючи свою квартиру і себе автоматично.

Але куди подіти ці речі? Викидати все ж шкода, але й віддати нікому. До великої радості, був придуманий чудовий сайт Авито.ги, за допомогою якого можна не просто позбутися від старих речей, але і отримати від цього вигоду.

Отже, про те, як вигідно продавати на Авіто піде мова в цій статті.

Як добитися успішних продажів на Авіто

Для того, щоб ваше оголошення привернуло увагу воно повинно мати деякі особливості:
— Заголовок. Він повинен бути інформативним та привабливим, спробуйте, як би, розхвалювати річ. Наприклад, красиве плаття. Прикметники збільшують продажі в будь-якому випадку.
— Фотографії. Вони повинні бути обов’язково. Деякі люди зовсім не відкривають оголошення, які не містять фотографій, відповідно, продажу без фото буде менше. Краще всього на головній фотографією зробити картинку вашої ж речі, але нової, завантаженої з інтернету, якщо це можливо, швидше за все, так вона буде виглядати привабливіше. Далі обов’язково потрібно викласти фотографії цієї речі у реальності, причому в різних ракурсах.
— Ціна. Якщо річ, яку ви продаєте, вже була у вжитку, то зрозуміло ціна не повинна бути такою ж, як на нову аналогічну речі. В основному, ціна на Авіто повинна бути нижче ціни в магазині приблизно на 50 і більше відсотків. Але це, звичайно ж, залежить від того, що ви продаєте.
— Контактна інформація. Обов’язково пишіть свій номер телефону, тому що далеко не кожна людина захоче писати на електронну пошту і чекати відповіді. Телефон дозволяє отримати інформацію моментально. Також непогано вказати район в місті, де покупцеві доведеться забирати товар.
— Категорія. Зрозуміло, необхідно правильно зазначати категорію, до якої належить та або інша річ. Це спростить пошуки вашого оголошення покупцем.
— Опис оголошення. А тепер найголовніше. Чим докладніше буде опис, тим краще. Більшість людей так влаштовані, що хочуть отримати всю інформацію відразу, і якщо не побачать необхідне, то можуть закрити ваше оголошення, тому що посоромляться зателефонувати. Опишіть вашу річ як можна краще, детальніше і в той же час в хорошому світлі. Хоча якщо є істотні дефекти, то необхідно про це повідомити. Опишіть розміри, колір, скільки був у вживанні і т. д. Невеликий секрет: на багатьох людей добре діє обмеження строків, а також знижки. Тому можна встановити знижку до якого-небудь свята або, наприклад, до першого числа наступного місяця, пояснюючи це найближчим переїздом або необхідністю терміново продати. Також в описі потрібно дати зрозуміти покупцеві, що ваш товар настільки хороший, що в принципі вам не дуже б хотілося його продавати, але обставини змушують. Прикладом може слугувати наступне: «Продаю сукню, хоча воно було моїм найулюбленішим, усім дуже подобалося. Але тепер не ношу більше короткі речі».

Всі оголошення можна розміщувати. До речі, через Авіто можна продавати і нові речі.

P. S. На власному досвіді переконаний, як корисний цей сайт, якщо правильно оформляти оголошення.