Як правильно робити епіляцію.

10-4-2018

Як правильно робити епіляцію.

Сучасні тенденції в світі моди стають все більш відвертими і сексуальними. Жіночі купальники і нижню білизну відрізняються глибокими вирізами, а також прозорістю і легкістю. Щоб виглядати привабливо і комфортно в даній одязі, представниці слабкої статі прагнуть до того, щоб їх шкіра в інтимних зонах була ідеальною і володіла особливою гладкістю, ніжністю, м’якістю. Для видалення волосся по лінії бікіні жінки застосовують різні методи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция киев.
Самим традиційним є застосування бритвеного верстата. Ще в середні століття жінки збривали волосся з області лобка з міркувань особистої гігієни. Дана процедура визнана малоефективною, так як волосся не тільки починають активно рости, але і вростати в шкіру. Верстат також незручний для видалення волосся на сідницях і промежини. Багато представниць слабкої статі використовують для депіляції щипчики. За допомогою даного косметичного інструменту можна легко видалити волосся в самих не доступних місцях.
Але ця процедура супроводжується хворобливими відчуттями і забирає у жінки багато вільного часу. Для зони бікіні жінки часто застосовують спеціальні креми з активними хімічними компонентами, які руйнують основу волосу – білок кератин. Даний метод є ефективним, але викликає алергічні прояви на чутливій шкірі інтимних зон. Суть інтимної епіляції полягає у руйнування фолікул, які локалізуються в глибоких шарах епідермісу.