Як швидко заробити 1 рубль на WebMoney

488

Вітаю всіх читачів проекту rabotaidoma.ru, які бажають навчитися заробляти в інтернеті, так як можливо у деяких з вас немає можливості працювати в реальному житті на заводі за верстатом (так як немає цього заводу, який оцінив би ваш потенціал, як у моєму випадку, або із-за якихось проблем зі здоров’ям).

Мене звуть Юрій Йосипович, мені 28 років (народився я в п’ятницю тринадцятого, це так, на всякий випадок), живу в Україні і з 2007 року працюю і заробляю на життя в інтернеті. Я вже дійшов до того, що навіть комунальні послуги оплачую через інтернет, телефони, холодильник, телевізор та іншу техніку також купую в мережі — мені так зручно.

Так ось, хочу розповісти вам, як швидко заробити 1 рубль на свій гаманець WebMoney і можливо вперше почути дзвін свого гаманця, при цьому виконуючи ті дії, які люди зазвичай виконують в соціальних мережах: Вконтакті, Фейсбуці, Однокласниках, а саме на перегляді демотиваторів, анекдотів і приколів.

Повна суть і керівництво, так і згадка проекту знаходиться у відео, нижче по тексту, від себе ж я коротко додам — що з моменту прочитання статті, до моменту заробітку 1 рубля пройде не більше 5 хвилин, при чому ніяких вкладень коштів від вас не знадобиться.

Що ж все ж таки від вас буде потрібно?
1. Зареєструватися
2. Перейти в статтю, де 100% автор віддає читачеві
3. Зробити 20 кліків з проміжком в 10 секунд.

На все про все піде близько 5 хвилин разом з реєстрацією.

Тепер увага. Ви можете на цьому зупинитися, або кожен день отримувати свій 1 рубль, і взагалі не напружуватися з цього приводу. А можете повести себе по іншому. Витративши 10-20 хвилин свого дорогоцінного часу ви зможете створити блог на тому ж сервісі BLOGGER, в якому розповісти про це спосіб заробітку. Чим цікавіше ви про це розповісте і чим унікальніше буде текст (красти чужі тексти — погана задумка) — тим більше шансів, що на цей блог підуть користувачі з Google — так як ця платформа має бонус від цієї пошукової системи — і хто знає, раптом до вас реферали почнуть реєструватися.

Наступний момент, який треба зрозуміти — це те, що є варіант самому закидати анекдоти, демотиватори, приколи, гумористичні матеріали, і якщо робити це систематично (як блогери пишуть статті на блозі), не порушуючи вимоги до статей — база ваших статей буде збільшуватися, і природно ви будете отримувати на цьому гроші. Сам коли-то без проблем заробляв на публікаціях статей на цьому сервісі по 50-70 рублів кожен день.

Окрема, не менш цікавий момент — це залучення рекламодавців — партнерська програма для яких взагалі окрема (партнерська посилання відрізняється від тієї, по якій запрошуються користувачі) — так от, на сервісі є чітка схема як залучати і кого залучати. Люди, які приваблюють рекламодавців заробляють більше за всіх на цьому сервісі, втім, це й не дивно, що на всіх проектах залучення рекламодавців — це цінне вкладення часу.

До речі, хочу зауважити, чому власне я почав тему про те, як швидко заробити 1 рубль. Справа в тому, що кілька днів зі мною трапився такий випадок, мені довелося виручити одну дівчину, і зробити переклад близько 700 рублів. Так от, звідки тільки міг я вивів гроші, і мені не вистачало одного карбованця, не було знайомих в мережі, щоб позичити, не було варіантів як отримати цей 1 рубль. Я згадав про те, що заробити можна таким способом, заробив його і вирішив свою проблему — дівчина залишилася задоволена.

Хто знає, може і ви будете в такій ситуації, і моя розповідь допоможе вам вирішити свою проблему саме завдяки запропонованому сервісу. Бажаю вам доброго часу доби та шикарного настрою!

Юрій Йосипович
http://blog.yosyfovych.te.ua
===============================================================
Спасибі Юрію Йосифовичу за цікаву статтю, бажаю успіху на ниві інтернет-заробітку! Друзі, якщо ви теж хочете розмістити свій гостьовий пост на моєму сайті, то милості прошу умови і вимоги тут.