Як співати казахські пісні в караоке.

2-19-2019

Як співати казахські пісні в караоке.

Народним гулянням в день проведення концерту сприяла і погода. Алматинцы з великою охотою прибували зі своїми сім’ями на площу , щоб зустрітися з талановитими артистами. Квитки на концерти хору коштують недешево, тому далеко не всі бажаючі можуть насолодитися живими голосами колективу. Ось і в Алмати на площі можна було зустріти найрізноманітнішу публіку, але більшою мірою це були люди, що люблять чесну, добру і душевну музику. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі казахские песни.
Діти зручно розташовувалися на шиях у батьків, спостерігаючи за подіями на сцені дійством, а дорослі люди і навіть представники поважного віку буквально кидалися в танок під запальні композиції чоловічого колективу. Народне караоке – це справжнє свято пісні, – заявив один з солістів хору, володар оксамитового баса – профундо, що працює в колективі 25 років, Євген Кульмис. – На мій погляд, дуже вдало придумана Михайлом Турецьким форма музичного існування між артистом і глядачем.
Варто відзначити, що хор Турецького є унікальним виконавським колективом ще й тому, що вони, маючи в своєму репертуарі і джаз, і рок, і шансон, і фольклор, і естраду, і оперету, і мюзикл, і класику, здатні поєднувати різні смаки людей без будь – яких протиріч і конфліктів. Народне караоке все це також успішно демонструє. Ну якщо тільки хто – небудь помре або захворіє, тоді є шанс. Це щоденні восьмигодинні репетиції, наявність завидного професійної музичної освіти, насичений концертний графік, відмінна фізична форма і, як зазначив Олег Бляхорчук, «кілька десятків тисяч кілометрів сольфеджіо за спиною».