Home Як вибрати гтв

Як вибрати гтв

1-15-2019

Как выбрать рти
Гумотехнічні вироби (РТИ) – це різні вироби, які виготовляються з каучуку і використовуються в самих різних галузях промисловості. Якість всієї продукції підтверджена паспортами якості та сертифікатами відповідності.
Токож хочемо вам порекомендувати рти купить
Асботехнические вироби (АТІ) – це вироби виготовлені з азбесту. Азбест володіє хорошими діелектричними властивостями, термостійкістю, високою стійкістю до високих температур, выскопрочностью. Асботехнические вироби ідеально підходять для обмуровування парових котлів, печей та теплоізоляції електричних нагрівальних приладів.
Асботехнические вироби застосовують у хімічній і нафтохімічній промисловості, машинобудуванні, металургії і металообробці, електротехніці та електроенергетиці для забезпечення необхідної герметичності з’єднань різного типу в умовах агресивних середовищ, високих температур і тиску.
Рукави високого тиску (РВТ) – це трубопровід, спеціальної гнучкої конструкції, що складається з кількох трубок, вставлених один в одного, і обладнані фітингами. Для зміцнення конструкції їх армують спіральної навивкою або обплітають дротом з металу, текстилем спеціального призначення або синтетичною ниткою. За допомогою рукавів високого тиску здійснюється переміщення технічних або моторних рідин, що передають зусилля до виконують роботу органів і механізмів. В якості робочої рідини служать емульсії на водній основі, етиленгліколь, консистентні мастила, мінеральні масла.
Якість всіх виготовлених РВТ підтверджено протоколами випробувань, паспорти якості й сертифікати відповідності.
Фторопласт – це унікальний матеріал, отриманий хімічним шляхом. Фторопласт (відомий також, як тефлон) відрізняється високою хімічною стійкістю, не змінюється навіть при кип’ятінні в царській горілці. Разом з феноменальною інертністю характеризується малою пористістю, відмінними електричними і механічними властивостями. Природно, дана речовина є синтетичним і може складатися з одного або кількох компонентів.
Вітаємо з наступаючим Новим Роком.
Як вибрати правильний рукав високого тиску.
Рукави високого тиску від різних виробників не схожі і не взаємозамінні.
Що потрібно знати про пароните.
Пароніт займає лідируючі позиції серед прокладкових матеріалів вже довгий час.
Пасові передачі служать для передачі обертального моменту від ведучого вала до веденого одним або кількома приводними ременями. Низькі ціни, висока якість та швидкі поставки.