Home Як вибрати шапку

Як вибрати шапку

1-12-2019

Как выбрать шапку
Зима близько, а значить, саме час подумати про правильному головному уборі, в якому тобі буде не тільки тепло, але і красиво.
Токож хочемо вам порекомендувати шапка крупной вязки
Для початку визначимося з анатомічними особливостями: обчислимо, яка в тебе форма обличчя — овал, коло, трикутник, квадрат або прямокутник. Для цього вимірюй довжину особи від кінчика підборіддя до лінії росту волосся в центрі лоба; ширину особи — відстань між вилицями; ширину лоба, а також відрізок від підборіддя до кута щелепи.
Кругле обличчя: довжина і ширина обличчя приблизно однакові, підборіддя і лінія росту волосся у лоба округлі.
Овальне обличчя: в довжину більше, ніж у ширину, немає гострих кутів у зоні підборіддя.
Прямокутне обличчя: в довжину більше, ніж у ширину, кути не закруглені, ширина лоба і лінії підборіддя приблизно однакові.
Квадратне обличчя: ширина чола і підборіддя приблизно однакові, особи довжина дорівнює ширині (відрізок між вилицями).
Трикутне обличчя: широкий лоб, виражені скули і загострене підборіддя.
Овальна форма обличчя вважається найбільш симетричною. Якщо ти його щаслива володарка, ти можеш дозволити собі майже всі головні убори. Носи вушанки, кашкети з коротким козирком, трикотажні шапки і моделі грубої в’язки. Підказка: даним типом особи лоб краще прикривати.
Вибрати шапку власниці круглого обличчя досить просто – тобі треба купувати моделі, які відкривають лоб і візуально витягують пропорції особи. Підбирай собі в’язані шапки – біні, берети, за умови, що ти не будеш надвигать їх на лоб і будь-які капелюхи з полями.
Згладити незграбність цього типу особи і зменшити його довжину допоможуть хутряні вушанки, шапки з відворотом великої в’язки, надвинутые до брів. В цілому, будь-які моделі, які приховають високий лоб.
Правильно обрана шапка для квадратного особи та, яка пом’якшить незграбність і витягне особа. Дівчата з квадратним обличчям можуть носити в’язані шапки – панчохи, а також моделі з милими помпонами. Головне – не купуй головні убори з глибокою посадкою на лоб.
Тобі потрібно робити ставку на ті убори, які будуть вигідно підкреслювати вилиці. Тобі підійдуть берети, щільні трикотажні шапки і головні убори асиметричного крою. Уникай шапок великої в’язки, зайвий об’єм на голові тобі ні до чого.