Як вибрати суші

3-3-2019

Как выбрать суши
Якщо ви хоч раз пробували рол Філадельфія, то ви точно знайомі з таким фруктом, як авокадо. Авокадо дуже високо цінують у всіх кухнях світу за його корисні якості і здатність додавати блюдам незвичайний смак. Досі не вщухають суперечки про те, що ж таке авокадо. Одні вперто твердять, що це овоч, інші наполягають на тому, що авокадо – абсолютно точно горіх. Настав час розставити крапки над i: всупереч усьому, авокадо – фрукт. Авокадо має форму груші (деякі сорти також бувають овальними) і росте на дереві.
Токож хочемо вам порекомендувати доставка суши
Той, хто хоч хоча б раз намагався приготувати що – небудь з авокадо, напевно помічав, що при тривалому контакті з повітрям авокадо темніє і стає несмачним. Якщо ви плануєте залишити нарізане авокадо до кращих часів, краще скропити його лимонним соком. А ще краще – з’їсти відразу після того, як почистили і нарізали. Як вибрати стигле авокадо в магазині. Вибір авокадо – це дійсно непросте завдання. Навіть м’який і стиглий з вигляду фрукт, всередині може виявитися жорстким, несмачним або, навпаки, гірким. Кілька правил, керуючись якими можна вибрати гарне авокадо. Тут все просто – чим темніше, тим спелее.
Якщо ж вам попався темний фрукт, але при цьому все ще твердий, дайте йому 2 – 3 дні, перш ніж готувати. Ну і якщо авокадо зовсім м’яке, то його можна вживати в їжу прямо зараз. Щоб відрізнити просто гарне авокадо від переспевшего, подивіться на місце під ручкою. Жовте – вам пощастило знайти найкраще авокадо у всьому магазині, чорне (коричневе) – плід явно пролежав на цій полиці довше покладеного. Вітаємо, ви впоралися з найскладнішим завданням і вибрали якісне і стигле авокадо. Ну або витримали його на підвіконні потрібну кількість днів. У будь-якому випадку, ваше авокадо готове до вживання. Авокадо не вимагає особливого способу приготування або термічної обробки. Хоч тут з ним все просто. Все, що вам залишилося зробити – почистити і порізати фрукт, а потім можна починати готувати рол Філадельфія у себе вдома. І, так, не забудьте його спочатку помити. Пам’ятайте, що він приїхав до вас здалека.