Home Як вибрати велосипед

Як вибрати велосипед

5-13-2019

Как выбрать велосипед
Тільки в лютому знижка -15% на дитячі матраци «Lux Dream» серії DISKOVERY.
Також хочемо вам порекомендувати купить велосипед в Сумах
Настав час придбати коляску для свого малюка.
Як вибрати велосипед для дитини.
Якщо ви хочете подарувати своїй дитині таку можливість, зверніть увагу на правила вибору залізного коня заздалегідь. Ми пропонуємо вам п’ять правил покупки дитячого велосипеда, які допоможуть не розгубитися в магазині і не піти додому з непотрібною покупкою. Отже, вибираємо дитячий велосипед разом. Пристрій повинен відповідати фізичному розвитку дитини, його комплекції і зростання. Для самих маленьких передбачені триколісні моделі. Якщо ж ви і зовсім вибираєте велосипед для малюка від 3 до 6 років, варто звернути увагу на чотириколісні велосипеди. Так ви зможете з самого раннього віку навчити малюка тримати кермо, управляти колесами і т.
В триколісних велосипедах страхувальні колеса знаходяться з двох сторін від заднього основного, не даючи юному мандрівникові завалитися на бік разом з велосипедом, поки він освоює їзду на двоколісному пристрої. З часом бічні колеса прибираються, і дитячий варіант велосипеда перетворюється в повноцінний дорослий. Велосипеди для дітей до 13 років мають дуже схожі на «дорослі» характеристики, але є значно полегшеними.
Друге: обов’язково враховуйте зростання дитини. Саме від нього буде залежати діаметр коліс майбутньої покупки і довжина рами. Найоптимальніший показник відстані від переднього краю сидіння до керма – довжина руки дитини від ліктя до кінчиків пальців.
Третє: обов’язково випробуйте велосипед перед покупкою. Простежте за тим, щоб дитина, стрибаючи на ноги, міг мати відстань між рамою і промежиною не менше 10 див. ноги повинні вільно діставати до педалей, стикаючись з ними всією ступнею, а не тільки кінчиками пальців. На місці відрегулюйте кермо таким чином, щоб юному гонщикові не доводилося сутулитися при їзді. Дуже важливо: не купуйте дитині велосипед на виріст. Це не одяг, який можна носити до того моменту, поки вона стане час без шкоди для здоров’я, управління невідповідним велосипедом здатне привести до травматизму.
Четверте: не купуйте велосипед на стихійних ринках. Дитячі спортивні магазини, відділи спорттоварів – ось, що вам потрібно. Батько, який вирішив заощадити, може з подивом для себе і дитини виявити, що приніс додому іграшкову модель, непридатну для використання.
П’яте: враховуйте думку майбутнього власника. Таке може дати тільки той пристрій, що дитина полюбила.