Як захистити себе від крадіжки статей

742

Погодьтеся, приємно коли тебе цитують, посилаються на твої статті, і зовсім інша справа, коли ти виявляєш свої статті за авторством іншої людини. У цій невеликій статті я спробую розповісти, хто краде, навіщо і чи можна якось захиститися від цього.

Отже, для початку давайте розберемося хто краде. Найчастіше крадіжкою статей займаються ті, хто намагається заробити на подаже чужого контенту. Головним чином, це люди, які копіюють вашу статтю, для подальшого розміщення у себе на сайті або блозі. Процес копіювання може бути як ручний, так і автоматизованим. Але посилання, в більшості випадків, на оригінал присутній.

Такі, хто займається крадіжкою контенту — це «новачки», які всіма мислимими і немислимими способами намагаються привернути увагу до свого сайту або блогу.

Більш поширений випадок крадіжки в мережі – це передрук англомовних текстів. А дійсно, чому б і ні. Англомовний автор, швидше за все не говорить по-російськи і тому не зможе нічого сказати пред’явити. Та ось тільки, крім автора є ще й читачі, які в коментарях можуть натякнути, на «походження» статті.

Тепер давайте розберемося навіщо крадуть.

Як би дивно це не звучало, ми самі штовхаємо себе красти. Наприклад, ми маємо блог з вже сформованою аудиторією. І щоб цю аудиторію не втратити, нам необхідно постійно писати статті, бажано ще й цікаві. А що робити, коли вже не можеш нічого придумати, а писати потрібно?

Що сприяє крадіжці:
1. Анонімність автора статті
2. Якість написаної статті
3. Популярність жене в статті теми
4. Популярність ресурсу
5. Впевненість у безкарності

Як захистити себе від крадіжки:
1. Вказувати правила використання статті
2. Розміщення посилань усередині тексту, крім цього не нехтуйте назвою ресурсу на початку статті. Наприклад: «У попередніх статтях на rabotaidoma.ru я писав…»
3. Якщо у вас блог, то додайте посилання на RSS ведуть на ваш ресурс.
4. Зробіть блок з посиланнями для форумів і блогів.

P. S. А як ви захищаєтеся від крадіжки статей з вашого ресурсу?