Просто заради поскиглити

1019

Про Яндекс, скільки ж можна міняти свої алгоритми і методи ранжирування у видачі!

З 2008 року намагаюся займатися просуванням сайтів в інтернеті й досі не можу сказати, що знаю точно як це робити. За цей час створив купу проектів і деякі добре з початку вистрілювали, отримуючи за 5К-10К відвідувачів на добу. У своїй практиці перепробував, напевно, всі можливі методи просування, причому, і білі, і сірі, і навіть чорні. Перечитав тисячі сторінок форуму на серч (напевно, менше книг прочитав). І зараз розумію, що якщо хочеш бути в тренді, то це ніколи не закінчиться, і накопичення знань тільки буде продовжуватися. Ось в такі моменти замислюєшся, а чи є сенс у всьому цьому?

Іноді, в моменти зльоту нових проектів, здається, що все, ось вона-золота жила і кнопка «Бабло» знайдена. Можна зав’язувати з оффлайн роботою, та й взагалі з роботою в сенсі будь-якого напруження. Але нічого в інтернеті немає вічного (навіть вічних посилань немає). Проходить апдейт в пошукових системах і вся твоя робота летить до чортів! Скільки разів вже отримував бан сайтів від ПС, скільки разів їх виводив з бана, скільки разів сайти падали з-за хостингу, скільки разів сам косячил зі стратегією. Хтось казав, що робота вдома це легко і просто? Ні, не чув…

З. И. Останній епізод (з цим сайтом) для мене взагалі загадка до сих пір. Сайт був в бані у Яндекса року два. В індексі 8 сторінок, але траф під 600 уніків на добу. Після листування з Платонами сайт повернувся в індекс, але траф просів до 200 в добу. Блін, краще б не писав їм нічого ??