Прикольні поздоровлення своїми словами з 8 березня

936

Жіночий день – тексти свято 8 березня. Прикольні побажання своїми словами з 8 березня. Привітати прикольно своїми словами привітанням дівчині з днем 8 березня.
***

Милі пані, забудьте нині про турботи, адже сьогодні ваш день – 8 Березня! Будьте незрівнянними королевами і прекрасними повелительницами сердець, будьте чарівними музами і заповітними мріями, будьте життєвими подарунками і безцінними нагородами, і взагалі, будьте здорові, щасливі!

***

З днем 8 Березня, дорогі жінки! Це ваш день, тому нагадуємо, що подвиги сьогодні повинні робити ми, чоловіки! Побудьте слабкими і беззахисними – а ми приймемо важливі рішення і виконаємо будь-які бажання, адже ваша врода здатна розтопити найбільш суворі чоловічі серця!

***

Вітаю з чудовим святом, з’єднав багато маленьких свят: початок весни, земної краси, вічної юності, незбагненної чарівності, легкою іронією і світлої віри в любов відповідну і щастя заповітне. Нехай кожен з цих свят принесе тобі подарунки і щоб обов’язково збулося все, чого хочеш від себе, від чоловіків і від усієї життя!

***

Ти гідна кращого майстра пензля, тобі одній повинні складати сонети, але твоя скромність не дає позбавляти інших жінок уваги і ти щедро ділиш з ними свято весни. Бажаю тобі головну нагороду – справжнісіньке просте жіноче щастя!

***

Будь помітною і яскравою, як жовта мімоза, милою і ніжною, немов білі нарциси, привабливою і вишуканою, наче бузкові гіацинти, доброю і славною, як весняне сонечко! Нехай всі твої проблеми і печалі, якщо вони і були, попливуть вдалину разом з талим снігом, а їх місце займуть надихаючі радість і щастя!

***

Сьогодні, 8 Березня, незрівнянні дами, для вас стукають наші полум’яні серця, палко закохані погляди, сяють радісні посмішки, звучать зворушливі тости, щирі компліменти, тільки для вас – наші таланти і неперевершені кулінарні шедеври. Лише б ви були щасливі, завжди нам посміхалися і прощали наші маленькі слабкості. Зі святом вас!

***

Милі дами і чарівні леді, в цей весняний, радісний жіночий день бажаємо вам легко пурхати по життю прекрасними метеликами, носити солодкий нектар, як працьовиті бджілки, воркувати біля своїх чоловіків ніжними голубками, цвісти і пахнути, як яскраві квіточки, сяяти від щастя, як діаманти, і в житті бути справжніми королевами.

***

Дорогі дами! У цей відповідальний для чоловіків дня збираємо всі почуття й вітаємо вас з 8 Березня! Нехай з дзеркала завжди дивиться найчарівніша і найпривабливіша, нарядів і прикрас буде більше, ніж у голлівудських зірок, а можливості перевершують всі ваші бажання!

***

Вітаю тебе, дорога, зі святом, коли жінка по-справжньому відчуває, що вона представниця слабкої, але прекрасної статі. Нехай твоя слабкість приверне до тебе сильного захисника, турботливого і люблячого, а краса зробить його своїм бранцем.

***

Нехай галантні шанувальники стають у чергу, щоб тільки глянути на твою сліпучу красу, найкращі чоловіки на вулиці згортають шиї, бачачи твою впевнену ходу, а всі жінки заздрять твоїй чарівності, чарівності, почуттям стилю і гумору! З 8 березня!

***

Сьогодні, в жіночий день, чоловіки намагаються догодити своїм дамам. І кожна з них, не дивлячись на дивний смак приготованих чоловічий рукою страв, відчуває радісне тепло від турботливого чоловічої уваги. Нехай же це тепло живе у вашій душі кожен день, як у це весняне свято.

***

Будь ласкавою і світлою, наче сонечко, веселою і дзвінкою, як струмочок, пустотливий і кумедною, ніби весняні пташині трелі! Нехай у твоєму серці оселяться дивовижна доброта, неймовірне щастя і неперевершена м’якість, а на душі буде спокій, нагадує гладь лісового озера. З 8 березня!

***

Милі дами, чарівні леді, які надихають нас і підкорили наші серця, нехай жіночий день подарує вам магію весни, щоб усі ваші бажання і мрії відразу ж втілилися, щоб ваші погляди були завжди ніжними, руки – умілими, а серця – закоханими.

***

Нехай весна, як досвідчений психолог, допоможе залишити в минулому всі неприємності і знайти виключно гарний настрій. Нехай веселощі в жіночий день закрутить вам голову і затягне у вир приємних моментів.

***

***

Прикольні привітання з 8 березня на телефон