Створення новинних ресурсів і заробіток на них

693

Новинні сайти – це відмінний інструмент для залучення великої кількості трафіка, а це означає, що на таких сайтах можна непогано заробити. Якщо ви хочете навчитися створювати і просувати сайти, які будуть приносити новинний трафік, то вам не потрібно володіти якимись серйозними знаннями. Найцікавіше в тому, що при розробці таких проектів потрібно лише навчитися бути на гребені хвилі, навчитися моніторити інші новинні проекти і бути готовим до генерації свіжих новин.

Один з плюсів у створенні таких сайтів – це відсутність необхідності створення семантичного ядра. Воно вам не знадобиться, так як ви будете писати на теми, передбачити появу яких неможливо.
1. Знайдіть мінімум 10 джерел найсвіжіших і актуальних новин в інтернеті по вашій тематиці. Хорошим агрегатором таких сайтів є ТОП новин на сайті Mediametrics.
2. Створіть сайт на рідкісною CMS, або замовте унікальний шаблон до вже існуючої. В ідеалі можна замовити унікальний движок для сайту, але це обійдеться для вас не дешево.
3. Якщо ви не готові писати по 3-5 статей в день, обов’язково найміть собі помічників, які зможуть цей потік забезпечити. Пам’ятайте, що при написанні новини в ній обов’язково мають бути посилання на вже написані, тематичні статті.
4. Така кількість статей в день потрібно для того, щоб ваш сайт почав індексуватися пошуковими системами практично моментально. Для посилення цього ефекту обов’язково налаштуйте пошукових систем оповіщення про те, що на вашому сайті з’явилася нова стаття. Обов’язково заведіть кілька акаунтів у соціальних мережах, в які будуть публікуватися посилання.
5. Для таких сайтів дуже важлива зовнішня оптимізація. Посилання потрібно купувати тільки на тематичних сайтах, які мають високу відвідуваність. Особливо добре себе показали посилання з сайтів, які знаходяться в Яндекс-Новинах.
6. Після того, як ваш сайт досягне віку на півроку, а відвідуваність добереться до позначки в 500 чоловік, ви можете спробувати додати його в Яндекс Новини та інші популярні новинні сервіси. Якщо у вас це вийде, значить, кількість відвідувачів зможе вирости в рази.
Сподіваємося, що інформація в нашій статті була вам корисна.