Wmmail допомагає набрати голоси у Моз

620

Всім привіт!

Нещодавно закінчилося голосування за потрапляння до Громадська рада при Міністерстві охорони здоров’я, але галас про те, як деякі кандидати примудрилися набрати кілька десятків тисяч за лічені дні не вщухає досі.

Начебто, сильний розкид в кількості голосів це нормально для голосування, в якому беруть участь близько двохсот кандидатів. Однак, голосували дуже засмутилися, коли зрозуміли, що їх голос став піщинкою в цілій горі накручених голосів.

Звичайно, Моз намагався захистити голосування від накруток і ввів систему голосування за IP-адресою. Ну і що, відсіяли ботів, а як бути з проксі або динамічними IP.

В останній день голосування, як це зазвичай і буває, число брали участь у ньому збільшувалася в геометричній прогресії. Якщо вранці їх було 500 000 чоловік, то до вечора їх число досягло 850 000 чоловік. За час проведення голосування відвідуваність сайту Моз зросла як ніколи. При цьому якщо до нього відвідувачі потрапляли на сайт через пошукові системи (запити «моз», «міністерство охорони здоров’я рф»), то вже з початку голосування на 1 місце по числу переходів на сайт зайняли прямі переходи. Ну тобто закладки, введення url в рядку браузера і т. д.

І, звичайно, серед джерел переходів на сайт Моз протягом всього голосування тримався сайт, який раніше трафіку взагалі не давав. Цей сайт — wmmail.ru. Я просто випав, коли дізнався. Поштовики стали брати участь у політичному житті країни на найвищому рівні! Не знаю, чи буде якась реакція офіційних осіб, але місці адміністрації я б посилив модерацію завдань, які виконують користувачі. А то так скоро президентів вибирати почнуть!

Wmmail помогает набрать голоса в Минздраве

Wmmail помогает набрать голоса в Минздраве

Wmmail помогает набрать голоса в Минздраве