Як отримувати гроші від AdSense на карту Приватбанку?

1291

Сталося чудо, віднедавна українські вебмастера, які заробляють за допомогою системи Google AdSense, можуть отримувати свої кровні гроші прямо на банківський рахунок Приватбанку. Чеки тепер в минулому! Власне, тут і поговоримо про те, як зробити так, щоб зароблені в Адсенс гроші надходили на карту Приватбанку.

Раніше жителі України мали лише один спосіб отримання грошових коштів від AdSense – чеки. Доводилося чекати кілька тижнів, а то й місяців, щоб отримати і перевести в готівку чек. Тепер же все просто – дохід AdSense відразу надходить на банківський рахунок клієнта в Приватбанку. Якщо Ви досі отримуєте чеки, відкрийте в записі Адсенс «Платежі», виберіть «Налаштування платежів» і натисніть «+ Спосіб оплати», де Вам буде запропоновано такий довгоочікуваний спосіб, як «Банківський переказ».

Налаштування в Адсенс
Адсенс Платежи
Какие поля надо заполнить для свифт платежей в Адсенс
Тепер перед Вами незаповнені поля, які без праці Ви зможете заповнити.

Де взяти реквізити?

реквизиты приват 24 для свифт платежей

реквизиты для свифт платежей в приват 24

реквизиты для свифт платежей в приват 24

З’явиться віконце вже з заповненими полями, залишиться лише перенести в Адсенс.

Потрібно ввести на латиниці ім’я власника, назву банку, номер рахунку, SWIFT/BIC. Там, де ім’я власника, потрібно написати, наприклад, Svetlana Buhanova, а де номер рахунку – ввести номер банківського рахунку. З цим зрозуміло. Що стосується SWIFT/BIC, то треба написати PBANUA2X, а назва банку – PRIVATBANK. SWIFT/BIC – код банку.

Більше нічого вказувати не потрібно, необхідно лише поставити галочку в кінці біля «Встановити статус…». Все, тепер дохід від AdSense Ви будете отримувати на банківський рахунок Приватбанку.

Що робити, якщо немає доларової карти Приватбанку? Якщо Ви хочете отримувати гроші від AdSense в доларах, Ви без проблем можете оформити доларову картку Приватбанку в будь-якому відділенні, або ж замовити через Приват24. Більш простий спосіб – отримати інтернет карту в Приват24.