Як правильно закріпити вантаж.

3-6-2019

Як правильно закріпити вантаж.

Перше усвідомлення того, що маючи пікап і неможливість безпечно і впевнено щось перевезти прийшло до мене після того, як знадобилося поїхати і заправити один газовий балон на АГЗС. На шкіряне сидіння в салон його не покладеш. Кинути порожній, а потім і повний балон в величезний порожній кузов не можливо. Маючи всього чотири штатних гачка і фіксуючу стропу адекватно його закріпити не виходило. Довелося тягнути з гаража порожні бананові ящики, заповнювати кузов, потім класти вже скраю балон… Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт вагонов.
і потихеньку потихеньку крастися на заправку, благо вона поруч. Він мені пропонує систему кріплень купити зі знижкою. Там мега величезний асортимент всіляких финтиклюшек для кріплення вантажу. Досвіду немає на жаль, тому беру те, що говорить фантазія. чотири планки ( а потрібно по хорошому напевно 5 або навіть 6), два типи фіксують кілець і аналог всім відомих кріплень квикфист. Потрібно кріпити вогнегасник, сокиру, лопату. Джек буду кріпити на фірмові власники.
Отже посилочка приїхала… Бачу розташування наступним чином. На фірмовому вкладиші є дві великі довгі заглиблення. Туди відмінно стають планки… але… по доброму якщо вантаж стане по центру, то він накриє планки, тому вважаю що необхідно все ж прикріпити як можна ближче до борту. Нехай вони і будуть короткими, як раз до арки колеса. Вважаю це розташування більш важливим, вирішую одну рейку розпиляти на дві частини. Ну а потім докупити п’яту і поставити пізніше.