Home Як вибрати англійська для дітей

Як вибрати англійська для дітей

1-16-2019

Как выбрать английский для детей
За роки успішної роботи компанії вдалося накопичити значний досвід в організації навчання іноземних мов дітей та дорослих.
Токож хочемо вам порекомендувати английский для детей
Курси англійської мови у Волгограді проводять сертифіковані викладачі – носії мови з Великобританії, США та інших країн, а також російськомовні педагоги. Викладачі Language Link постійно вдосконалюють свої професійні навички, проходячи курси та семінари підвищення кваліфікації. На заняттях використовується популярна у всьому світі комунікативна методика, що допомагає в короткий термін подолати «мовний бар’єр», і сучасні навчальні посібники. Все це забезпечує високу якість навчання і сприяє досягненню високих результатів.
Школа Language Link у Волгограді є сертифікованим центром прийому Кембриджських іспитів. Тому тут можна не тільки підготуватися до іспитів, але і здати будь-який з них, а також отримати безкоштовну консультацію за процедурою здачі.
У навчальному центрі представлений широкий вибір курсів англійської, німецької та іспанської мов для дітей, підлітків і дорослих. Батьки можуть стежити за успіхами своїх дітей з допомогою письмових звітів, що надаються викладачами. Крім того, у школі проходять заняття розмовного клубу по суботах, безкоштовні консультації з викладачами, різні свята для студентів та конкурси з англійської мови.
Чудовий колектив ( адміністратори, менеджери та директор), а також чудові викладачі. Бажаю language Link Волгоград процвітання і безліч вдячних клієнтів.
Хочу подякувати Language Link Волгоград за професійно організований навчальний процес, а також викладача Jasmin Eng, за її колосальну працю, чуйність та професіоналізм у проведенні занять. Заняття були дуже інформативними, цікавими та допомогли підвищити мій рівень англійської мови. Моя викладачка Павлова Олеся є професіоналом і чудово навчає. Великим плюсом компанії є ставлення до учнів і метод навчання.
Участь у театралізованій виставі дає можливість розкритися кожному, навіть дуже стеснительному, скромному дитині. Це важливо, на мій погляд.
Школа розташована у трьох хвилинах ходьби від станції метро , за адресою: вул. Від підземного переходу необхідно пройти вниз по вул. Комсомольській – у напрямку до Волзі.