Тексти з приколами коханої з днем народження

549

Тут знаходяться тексти з приколами коханої з днем народження. Зробіть подарунок коханій, виберіть у нас готові та ідеальні своїми словами привітання до Дня Народження. Самі прикольні тексти для коханої дівчини.
***

Як же я люблю сьогоднішній день, тому що цей день подарував мені мою любу. Любимочка моя, я хочу привітати тебе з твоїм святом! Але перед цим все-таки хочу насамперед привітати твоїх чудових батьків, які подарували мені і світу таку милу і добру дівчину з неймовірними очима і добрим серцем. Я хочу прямо при всіх обіцяти, що зроблю все для того, щоб ти була самої счастливившей, найулюбленішою і успішною. Я буду допомагати тобі у всьому, підтримувати за будь-яких обставин. Спасибі тобі, моя любимка, що ти є в моєму житті. Ще кілька років тому я навіть і уявити не міг, що ми з тобою будемо зустрічатися, а зараз вже плануємо наше майбутнє життя. Це і є справжнє щастя. Ти в мене така гарна і така кохана, я не можу на тебе надивитись. Ти завжди будеш сяяти, посміхатися, а якщо і плакати, то тільки від щастя.

***

Любимочка, сьогоднішній день присвячений тільки тобі, але я хочу без черги привітати твоїх батьків, які подарували нам тебе. Я хочу побажати їм щастя і здоровьица. А тобі, моя любимка, я хочу побажати міцного здоров’я, а всім іншим я тебе забезпечу сам. Ти будеш найщасливішою і коханої, тому що я зроблю все для того, щоб саме так і було. Ти гідна того, щоб у тебе все було так, як ти того хочеш, як хочеш. Повір, що мені не буде шкода нічого, тому що я повинен довести тобі, що готовий на все заради тебе. Зовсім скоро ми вже будемо з тобою однією сім’єю, але повір, що від цього моє ставлення до тебе не стане холодним, тому що я ніколи не перестану домагатися тебе. Ти в мене така гарна, розумна, весела, що мені здається, що з кожним днем я буду дізнаватися тебе все більше і більше. Зі святом, мій янголятко.

***

Своєму неймовірному ангелу я хочу побажати здоров’я. Кохана моя, мені головне, щоб ти ніколи не хворіла, а все інше я зроблю для тебе сам. Ти будеш найщасливішою жінкою, тому що я збираюся прожити все своє життя разом з тобою. За ці довгі роки наших відносин ти показала, наскільки турботливою ти можеш бути. Ти розділяла зі мною не тільки радісні та щасливі події, але і сумні. Ти була поруч зі мною, коли мені було дуже важко. Любимочка моя, повір, що я це все ціную, тому готовий заради тебе зробити все, щоб ти була щаслива і ні в чому не потребувала. Я дуже сильно тебе люблю, ціную нашими відносинами. Мені важливо завжди бачити тебе щасливою, усміхненою, веселою і життєрадісною. Обіцяю, що ти будеш плакати лише з радісним приводів. Зі святом тебе, моя неймовірна дівчина. Все буде добре.

***

Сьогодні День народження в однієї неймовірно привабливою і чарівною особи, з якою я збираюся зв’язати своє життя. Ця дівчина з’явилася у моєму житті вже давно, тому має повне право розпоряджатися володіти моїм серцем. Кохана моя, я від цього всього серця вітаю тебе з твоїм святом! Я знаю, як ти любиш свій власний День народження, тому і сам довго готувався до цього дня. Я хочу побажати тобі міцного здоров’я, безмежного щастя зі мною, любові величезною зі мною, удачі у всіх твоїх справах, успіхів і терпіння. Мені хочеться, щоб ти ніколи не сумувала, бо ти повинна бути впевнена в тому, що вирішу всі ваші проблеми і питання. Ти повинна просто довіряти мені. Я вітаю тебе з тим, що ти стала ще на рік старше, зовсім скоро вже почнеш приховувати свій вік. Я люблю тебе всім своїм серцем, яке належить тільки тобі.

***

Я ще ніколи не був такий щасливий, тому що поряд зі мною не було ось цієї чудової дівчини, яка здатна за одну хвилину витягнути мене з депресії і розвеселити. Саме їй належить моє серце, і саме з нею я хочу прожити все своє життя. Дівчинка моя, я вдячний долі за те, що ти є в моєму житті, за те, що ти саме така справжня і щира. Мені хочеться побажати тобі лише самого необхідного – здоров’я. А я зроблю все для того, щоб ти була щасливою і коханою, щоб виконувалися всі твої мрії та бажання. Повір, що мені дійсно нічого не шкода для тебе, моя неймовірна. У нас з тобою ще стільки прекрасних років спільного життя попереду. А зараз давай просто будемо жити і насолоджуватися кожним моментом, тому що він унікальний. Я тебе дуже сильно люблю, моя найкраща дівчина в світі.

***

Я навіть і уявити не міг ніколи, що буду зустрічатися з такою красунею і розумницею, але доля була до мене прихильною, тому що зробила все, щоб я зустрів тебе, моя кохана дівчина. Коли ми тільки-тільки з тобою познайомилися, то я зрозумів, що просто пропав. Тому що я закохався в тебе без пам’яті. Всі мої думки були тільки про тебе, навіть сни були про тебе. Тоді я зрозумів, що мені терміново потрібно діяти, тому що саме ти – моя доля. Кохана моя, я тоді зробив все для того, щоб завоювати тебе, хоча це було дуже важко. Зараз я готовий зробити все для того, щоб ти була щасливою і коханою. Я вітаю тебе з твоїм святом і бажаю тобі міцного здоров’я. А все решту залиш мені, тому що саме я повинен піклуватися про те, щоб ти була щаслива, щоб виконувалися всі твої мрії та бажання. Зі святом, моя улюблена дівчинка!

***

Сьогодні День народження в однієї красуні, яка зовсім скоро буде моєю дружиною. Я дуже чекаю цього дня, але не перестаю і насолоджуватися цим часом. Кохана моя, я хочу привітати тебе з твоїм святом! За ці роки наших відносин я зрозумів, наскільки ти віддана і терпляча дівчина, яка заради свого чоловіка готова на все. Навіть не сумнівайся в тому, що заради тебе я готовий на великі подвиги, тому що мені важливо, щоб ти була щаслива і кохана. Все це веде до того, що я хочу побажати тобі здоров’я, тому що все інше я беру на себе. Ти в мене будеш найщасливішою жінкою, яка ніколи не буде ні в чому не потребуватимуть. Я зроблю все для того, щоб кожна твоя мрія збулася, кожна ідея реалізувалася, навіть сама неординарна. Знай, що ти – найдорожче, що у мене є. Я живу заради тебе, тому що ти – сенс мого життя. Зі святом тебе, моя ненаглядна.

***

***

Прикольні привітання з днем народження улюбленої на телефон